Warto reklamować się w gazecie

Warto reklamować się w gazecie

Wiesz, jak konkurencyjny jest rynek. Jak ciężko przebić się nowej firmie, zwłaszcza małej. Duże koncerny opanowały handel. Ludzie mimo to cały czas nastawieni są na nowości. Gdy tylko usłyszą o nowym produkcie, o nowej firmie od razu chcą sprawdzić jej usługi, kupić towar, porównać jakość i cenę. Każdy ma wolny wybór i nawet nie wiesz jak szybko możesz przekonać klientów do swoich towarów. Jednym ze sposobów na zwiększenie grona klientów i zaprezentowanie swoich usług na rynku lokalnym, krajowym, a nawet zagranicznym jest reklama w prasie. Zarówno reklama w prasie ogólnokrajowej oraz reklama w prasie regionalnej. Do kogo zwrócić się, by uzyskać korzystny czas emisji w wybranym czasopiśmie? Kto pomoże wynegocjować ceny? Jaką gazetę wybrać, by trafić do osób, które mogą być zainteresowane Twoją ofertą, Twoimi usługami?

Zwróć się do biura reklamy, które prowadzi Agencja Reklamy Prasowej Merite. Jest to jedna z nielicznych agencji w kraju, która oferuje liczne zniżki na zamieszczanie reklamy prasowej, głównie ze względu na kilkuletnią już współpracę w wydawnictwami krajowymi i zagranicznymi. Wielkie koncerny przemysłowe i handlowe przeprowadzały za pośrednictwem Merite kampanie reklamowe w prasie, polegające na publikacji ogłoszeń, haseł reklamowych czy stron z reklamą rysunkową firmy, produktu. Emisja reklamy uzależniona jest o jej wielkości oraz czasu zgłoszenia chęci zamieszczenia reklamy. Zwykła musi to być na kilka tygodni wcześniej przed ukazaniem się numeru pisma. Biuro reklamy prasowej, dzięki swoim kontaktom i umiejętnością negocjacji zamieści ogłoszenia prasowe szybko, dodatkowo ułoży krótki a treściwy tekst, splot reklamowy, który będzie promował Twoją usługę.

Chyba nie trzeba przypominać, że wielki firmy wypromowały się właśnie dzięki chwytliwym splotom reklamowym, które zapadły ludziom w pamięć. Wbrew pozorom reklama prasowa wcale nie jest droga. Wydaje się być trudno dostępna, ale to tylko dlatego, że nie wiemy do kogo zwrócić się z prośbą i zleceniem zamieszczenia reklamy firmy. Agencja Reklamy Prasowej Merite przyjmuje zlecenia z terenu całego kraju. Wszelki formalności można załatwić przez internet. Przesyłasz ofertę, my odpowiadamy na nią przedstawiamy propozycje gazet, w których warto zamieścić reklamę firmy. Jeśli prowadzisz małą firmę najlepiej promować swoje usługi w prasie regionalnej, dociera do odbiorców, którzy bez problemu zlokalizują miejsce prowadzenia Twojej działalności, szybko przyjadą, kupią, zamówią, itp. Prasę czytamy każdego dnia. Wystarczy ładna szata graficzna reklamy, konkretny, a niedługi tekst i już możesz być pewny, że co najmniej kilka osób zainteresuje się Twoją ofertą.

Dodaj komentarz